• Русский
  • Українська
Головна | Новини

olika блоґ

Майстер-класи по об"ємному декупажу , золотінню та іншим технікам

Для тих, хто  вже має  навики роботи в техниці декупаж, студія "Олі-ка" готує серію майстер-класів "другого рівня" - це знайомство з технікою золотіння поталлю, різними видами об"ємного декупажу (застосування самозатвердіваючою маси, робота з 3Д -картами, техніка об"ємного декупажу Sospeso Trasparente) та іншими матеріалами.
Дати майстер-класів будут  вказані на сайті, а також  оприлюднені  в магазині "Оли-ка" за 2 тижні до початку  занять. Набір бажаючих  по попередньому запису.

В травні 2010р. студія "Олі-ка" прийняла участь у щорічній виставці "Музейні гостини"

У травні 2010р. Студія "Олі-ка" прийняла участь у щорічній виставці "Музейні гостини", що проводиться в нашому місті біля Рівненського краєзнавчого музею. На виставку з"їзджаються майстри з усіх куточків України, щоб показати свої роботи. Ми виставлялися там вперше, але залишились дуже задоволеними результатами. Весь день було дуже багато відвідувачів і дуже приємно було визнати, що наші роботи подобаютья. Після таких заходів ще більше хочеться творити.

Перша участь у виставці в ПК "Хімік"

В грудні 2009 року ми вперше прийняли участь у виставці-ярмарку в ПК "Хімік". Можна сказати, що це і було  датою створення нашої студії. Практично це була виставка-продаж робіт двох Оль - Лукашевич та Танасівої, звідки і з'явилась назва "Олі-ка".

Олі-ка
студія handmade
м. Рівне, вул. П. Могили, 28
E-mail:

Тел: (0362) 22-79-96
Моб: (067) 360-56-57